Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Chceš se stát členem pony clubu???Využij jedinečné příležitosti a staň se členem nejlepšího knižního klubu pro děti, které milují koně.

Můžeš si Pony club vyzkoušet a ušetřit:

Objednáním našeho velkého uvítacího balíčku (důležité: objednací formulář dej vyplnit svým rodičům!), ve kterém najdeš 8 super překvapení, se automaticky staneš členem Pony clubu. Za objednávku přes internet dostaneš navíc hodinky s překrásnými divokými koňmi. A to vše za pouhých 148 Kč + 48 Kč poštovné a balné.

To vše je pro tebe:

Pony club ti nabízí 12 klubových ročně: 8 balíčků „Dobrodružství“ se skvělými knihami, dárečky a spoustou překvapení a 4 extra velké balíčky „Speciál“*. Pokud máš zájem obdržet následující balíček, nemusíš vůbec nic dělat. Balíček ti přijde automaticky.

Kupuješ jen to, co koupit chceš:

V každém vydání Pony magazínu, bezplatného časopisu pro členy, ve kterém je vždy představen obsah příštího balíčku, nalezneš takzvaný stop-kupon. Pokud si přeješ další zásilku vynechat, stačí, když nám do uvedeného data stop-kupon odešleš. Můžeš nám také zatelefonovat na naši horkou inku 235 004 003 nebo nám poslat sms. Pony magazín však dostaneš i v tomto případě. ZDARMA!

Nepodstupuješ žádné riziko:

 
 

Své členství v klubu můžeš kdykoli vypovědět. Stačí nám zavolat nebo napsat.

Staň se členem Pony clubu ZDE!

                                                                   

 

 

* Cena balíčků se pohybuje od 348 do 498 Kč. Poštovné a balné činí pro každý balíček 48 Kč.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář